WARSZKOWO 1950 ROK

Na zdjęciu Borowczyk Waldemar, czwarty syn Antoniego i Gertrudy BOROWCZYK.

BOROWCZYK WALDEMAR

URODZONY: 1940-05-19 r. w Wielkiej Kloni.

BOROWCZYK WALDEMAR

BOROWCZYK Waldemar: ur. 1940r. 05. 19 - Wielka Klonia.

Pamiętam wujka Waldka jako wesołego człowieka, zawsze mówił nie martw się damy radę. W domu Cioci Tereni i Wujka zawsze czułem się cudownie. To są słowa Anetki córki Leszka.

BOROWCZYK Waldemar z żoną Teresą.

Waldka głos to odgłosy Warszkowa, na zawsze zapamiętam Wujka jako osobę bardzo "zaradną" dla której nie było rzeczy niemożliwych. Pełen inwencji, energii i determinacji. O pozytywnym oglądzie życia. Dobrze czującego się wśród ludzi życzliwych Mu, przyjaznych i szczerych. Czerwona "Jawa": Wujek w brązowej pilotce ze skóry lub białym kasku.. ja siedzę na baku i pędzimy. Nie było opcji bym nie pojechał.

Na zdjęciu Rodzina Antoniego i Gertrudy BOROWCZYK, Wielka Klonia 1943 rok. Trzyletni Waldek stoi na dole zdjęcia, przed mamą Gertrudą.

BOROWCZYK Józef-autor strony.

BRATANEK WALDKA.

WALDEK Z KOLEGAMI Z WARSZKOWA

Jak przystało na BOROWCZYKA, Waldek na motorze, też w krawacie!!

Kiedyś było jakoś lepiej..

MÓJ WUJEK, BOROWCZYK WALDEMAR; NA ZDJĘCIU OD LEWEJ: Z ŻONĄ, BRATA LESZKA( JOLĄ) I ŻONĄ TERESĄ NA ROCZNICY ŚLUBU BRATA MIECZYSŁAWA W SŁAWNIE

KILKA ZDJĘĆ WUJKA WALDKA

Życzymy Ci wszyscy duużo zdrowia. Wszystkiego co najlepsze, od Rodziny.

WYUJEK WALDEK I JA

Zdjęcie z wesela  Adama BOROWCZYK, syna Leszka. W Sławnie. W dolnym rzędzie od lewej: Teresa, żona Waldka, Czesnowski, mąż Łucji BOROWCZYK, siostry waldka.

WALDEMAR I TERESA

ŚLUB ODBYŁ SIĘ W SŁAWNIE??? Po ołtarzu domyślam się, że tak.

ANETKA

“Pamiętam wujka Waldka jako wesołego człowieka, zawsze mówił : nie martw się damy radę … To cudowny człowiek . W domu cioci Tereni i wujka zawsze czułam się cudownie ..”  słowa Anetki BOROWCZYK  córki  Leszka.