NOWY POMNIK "DZIADKÓW"

Siedemnastego stycznia 2018 roku pojechałem z siostrą Mirosławą, na pogrzeb mojego kuzyna Stasia Roguskiego, do Sławna. Po ceremonii pogrzebowej poszedłem wraz z Ciocią Benią na grób Dziadków. To właśnie wtedy, Ciocia zapytała mnie: słuchaj Ziutek, a może postawilibyśmy nowy pomnik naszym seniorom!!? Olśnienie! czemu to ja nie wpadłem na ten pomysł?

Oczywiście Ciociu zrobimy to. Ja się wszystkim zajmę, jeśli Ciocia pozwoli.

WPŁACILI:

Natychmiast powiadomiłem wszystkich członków Naszej Rodziny: w tym pra- pra wnuków, prawnuków, wnuków, synów i córki, Antoniego i Gertrudy BOROWCZYK.

Tak wyglądał pierwszy pomnik Antoniego i Gertrudy BOROWCZYK-Moich Dziadków w 1972roku! Projektował i zamawiał ten pomnik syn Mieczysław, ogrodzenie zrobił syn Romuald BOROWCZYK. Na zdjęciu autor z synem Łukaszem i wnukiem Antonim BOROWCZYK.

MAMY TO!

Od słowa do czynu.

Natychmiast powiadomiłem wszystkich Naszych, aby nikt nie czuł się pominięty w budowie pomnika.

Pierwsze kroki skierowałem do Wujka Waldka , syna Antoniego i Gertrudy, prosząc o pozwolenie, na wymianę pomnika. Takową otrzymałem, i zaczynam zbierać pieniądze.

Mój Wujek Waldek, córka Ewa, Stasia, Ciocia Benia.
Synowie z żonami, córki i wnukowie, przy grobie Antoniego BOROWCZYK w Sławnie.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

CMENTARZ W SŁAWNIE
2022-11-01

Od lewej: Witek, Ciocia Benia,  Autor, Ciocia Jola, Wujek Waldek, Ciocia Teresa, Mirek, Darek.

CMENTARZ W SŁAWNIE
2022-11-01

Osoby te same, plus, obok autora Ewa.